Produkty producenta: Daventa PRODUKCJA 1 - 5 z 5

Sortuj wg.
Kategoria
Na stronie
Widok
Pokaż

czerpnia/wyrzutnia ścienna DAVENTA

Czerpnia/wyrzutnia ścienna prostokątna typ A, wykonana w całości z blachy stalowej ocynkowanej, wyposażona w stałe żaluzje. Czerpnia dodatkowo zabezpieczona siatką z drutu ocynkowanego. Produkowana z systemu  profili stalowych ocynkowanych, które umożliwiają w prosty i szybki sposób wykonanie czerpni/wyrzutni o dowolnym wymiarze. Dzięki zastosowaniu profili czerpnia/wyrzutnia jest sztywna i estetycznie wykonana.

Cena brutto od
194,34 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 04CWP

przepustnica jednp. prost. DAVENTA

Przepustnica jednopłaszczyznowa jest stosowana do regulacji lub zamknięcia przepływu powietrza w przewodach wentylacyjnych. Przepustnice jednopłaszczyznowe mogą być sterowane za pomocą mechanizmu ręcznego, siłownika znajdującego się na zewnątrz lub przystosowane do montażu siłownika. W przypadku sterowania ręcznego obrót odbywa się przy pomocy pokrętła  Standardowe wykonanie z mechanizmem ręcznym.

Cena brutto od
83,64 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 005PJ

przepustnica wielopł. DAVENTA

Przepustnica wielopłaszczyznowa  jest stosowana do regulacji lub zamknięcia przepływu powietrza.Może być montowana zarówno w przewodach wentylacyjcnych jak i w centrali klimatyzacyjnej lub w ścianie. Przepustnica składa się z obudowy złożonej z 4 profili ocynkowanych zakończonych ramką oraz piór aluminiowych. Wysokość piór jest jednakowa dla każdego wymiaru przepustnicy. Przepustnice  mogą być sterowane za pomocą mechanizmu ręcznego, siłownika znajdującego się na zewnątrz lub przystosowane do montażu siłownika. Mechanizm napędowy
znajduje się na zewnątrz przepustnicy. Mechanizm obrotowy piór składa się z osi krótkiej, długiej, szeregu kół zębatych montowanych na łożyskach. Koła zębate znajdują się na zewnątrz przepustnicy.

Cena brutto od
215,25 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 003PW
Cena brutto od
12,30 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 09SRO

skrzynka rozprężna DAVENTA

Skrzynki rozprężne służą do zapewnienia równomiernego przepływu powietrza przez nawiewniki sufitowe (anemostaty i kratki) a także redukcji hałasu. Skrzynki wykonane standardowo z blachy stalowej ocynkowanej. Przyłączenie skrzynek wykonane jest w płaszczyźnie górnej  lub bocznej. Mogą być wyposażone w przepustnicę zamocowaną w króćcu wlotowym, dodatkowe przyłącze (wpalenie) oraz wyłożone izolacją akustyczną na bazie kauczuku.

Cena brutto od
55,35 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 008SR