Produkty producenta: Centrum Klima 1 - 3 z 3

Sortuj wg.
Kategoria
Na stronie
Widok
Pokaż

filtr kanałowy szufladowy EU3

Filtr szufladowy stosuje się do wstępnej obróbki powietrza (filtrowanie). Warstwa wewnętrza - filtracyjna wykonana jest z materiału klasy EU3 i spoczywa na siatce ocynkowanej. Filtr wykonany jest z blachy stalowej. Obudowa filtra posiada uchwyt.

Cena brutto od
340,71 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 010FS

przepust. samoczynna kanałowa PSK

Przepustnica kanałowa samoczynna działa jako przepustnica zwrotna. Lamele przepustnicy są wyposażone w uszczelki tłumiące, dzięki czemu podczas normalnej pracy nie występuje zderzenie krawędzi jednej o drugą. Dzięki temu nie wzbudzają dodatkowego hałasu podczas pracy. Przepustnice są w całości wykonane z aluminiowych profili. Wykonanie z aluminium zapobiega powstawaniu korozji. Profile i żaluzje aluminowe gwarantują także niewielką wagę przepustnicy.

Cena brutto od
348,09 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 06PSK

przepust. samoczynna ścienna PSE

Przepustnica samoczynna w wykonaniu ściennym pracuje jako wyrzutnia. Lamele przepustnicy są wyposażone w uszczelki tłumiące, dzięki czemu podczas normalnej pracy nie występuje zderzenie krawędzi jednej o drugą. Dzięki temu nie wzbudzają dodatkowego hałasu podczas pracy. Przepustnice są w całości wykonane z aluminiowych profili. Wykonanie z aluminium zapobiega powstawaniu korozji. Profile i żaluzje aluminowe gwarantują także niewielką wagę przepustnicy.

Cena brutto od
357,93 PLN
W magazynie: Niedostępny
Symbol: 07PSE