Strona główna

 

DAVENTA – hurtownia wentylacyjna oraz sprawdzone rozwiązania do klimatyzacji

 

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości elementów umożliwiających bezproblemową eksploatację wentylacji oraz klimatyzacji. Prowadzimy handel hurtowy różnego rodzaju części pochodzących wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać Klientom kompleksową opiekę na każdym polu – począwszy od wyboru, przez kupno, kończąc na montażu. Nasza firma ma dwie lokalizacje – w Warszawie, a także w Kielcach.

 

 

Dobra organizacja, branżowa wiedza, specjalistyczne umiejętności

 

Do naszych atutów niewątpliwie należy fachowa obsługa. Mamy niezbędne możliwości pozwalające działać zarówno w zakresie selekcjonowania produktów, przez dobór sprzętu i projektowanie, kończąc na konsultingu technicznym. Do grona Klientów przedsiębiorstwa DAVENTA należą przede wszystkim instalatorzy, którym zależy na współpracy z doświadczonymi ekspertami oraz różnego rodzaju firmy działające na rynku wentylacji i klimatyzacji. Wszyscy cenią sobie nas za indywidualne podejście do realizowanych zadań, szybkość w podejmowaniu decyzji, a także konkretną, trafioną pomoc na wszelkich płaszczyznach związanych z problematyką branży, niezależnie czy potrzeba dobrać klimatyzator, wentylator czy centralę wentylacyjną.

 

 

Główny cel – zaspokojenie potrzeb Klienta

 

W codziennej aktywności zawodowej staramy się maksymalnie wykorzystywać atuty, jakimi dysponujemy. Opieramy je na 4 filarach – profesjonalizmie, doradztwie, możliwości wyboru (zawsze pokazujemy kilka rozwiązań, które można dopasować również do budżetu) i kompletacji dostaw. W szerokim asortymencie DAVENTA wybierzesz wszystkie potrzebne produkty – począwszy od kanałów i kształtek wentylacyjnych, anemostatów, czerpni ściennej, przez przewody elastyczne, kratki wentylacyjne i tłumiki akustyczne, kończąc na skrzynce rozprężnej czy klapach przeciwpożarowych.

 


GODZINY PRACY

  Warszawa Kielce
poniedziałek 8:00-16:00 8:00-16:00
wtorek 8:00-16:00 8:00-16:00
środa 8:00-16:00 8:00-16:00
czwartek 8:00-16:00 8:00-16:00
piątek 8:00-16:00 8:00-16:00
sobota nieczynne nieczynne
niedziela nieczynne nieczynne