O nas

O FIRMIE

 

Hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna – Warszawa i Kielce

 

Nasza hurtownia wentylacyjna Daventa z siedzibami w Warszawie i Kielcach oferuje szeroki asortyment elementów instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w tej branży, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz konkurencyjną ofertę produktów pochodzących od znanych producentów. Naszym Klientom proponujemy m.in. centrale wentylacyjne, kanały wentylacyjne, klapy rewizyjne, tłumiki akustyczne oraz wyrzutnie dachowe. Dzięki odpowiedniemu i kompleksowemu doborowi akcesoriów, Klienci mogą znaleźć systemy przewodów wentylacyjnych, a także elementy i urządzenia montażowe w jednym sklepie.

 

 

Wentylatory dachowe i kanałowe

 

Klimatyzacja i wentylacja to nasze specjalizacje. Naszym Klientom z Warszawy, Kielc, a także pozostałych rejonów Polski proponujemy m.in. klimatyzatory popularnych marek LG, Midea i Fujitsu, a także wentylatory Harmann oraz Systemair. Obsługujemy głównie instalatorów, a także małe i średnie firmy wykonawcze. Doskonale wiemy, jak bardzo zależy im na szybkiej realizacji zlecenia oraz wsparciu w kwestiach technicznych. W związku z tym stawiamy na indywidualne podejście oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Fachowa obsługa to niezaprzeczalny atut naszej hurtowni. Nasi wyspecjalizowani pracownicy bez problemu podpowiedzą jak zamontować klapy ppoż, rury wentylacyjne, czy regulatory stałego przepływu CAV i zmiennego przepływu VAV. Służą również pomocą w kompletacji dostawy oraz doborze urządzeń.

 

Nadrzędnym celem naszej hurtowni jest zaspokojenie w pełni potrzeb Klientów. Na ich życzenie proponujemy również alternatywne rozwiązania. Dla stałych odbiorców naszych produktów, którzy terminowo wywiązują się z płatności mamy zawsze korzystne oferty.

 

W ofercie: przewody elastyczne, skrzynki rozprężne, rury spiro i wiele innych produktów!


Hurtownia wentylacyjna i klimatyzacja Daventa z oddziałami w Warszawie i Kielcach zachęca do skorzystania ze swoich usług i zaprasza do kontaktu!

 

 


GODZINY PRACY

  Warszawa Kielce
poniedziałek 8:00-16:00 8:00-16:00
wtorek 8:00-16:00 8:00-16:00
środa 8:00-16:00 8:00-16:00
czwartek 8:00-16:00 8:00-16:00
piątek 8:00-16:00 8:00-16:00
sobota nieczynne nieczynne
niedziela nieczynne nieczynne